uvex peast varvasteni

Kaitsekiivrid

Auhinnatud. Turvaline. Mugav. Suurepärane peakaitse uvexilt.

Kiivrid ja kaitseprillid on hästi talutavad – eriti koos integreeritud kaitseprillide hoidikusüsteemiga IES.

Meie sportlikud kaitsenokatsid pakuvad moodsat peakaitset ka aladel, kus kiivri kasutamine pole nõutav.

Kaitseprillid

Suurepärane disain, parim võimalik mugavus, suurepärane kaitse – meie suurepärased kaitseprillid avaldavad regulaarselt muljet rahvusvahelistel disaini- ja tootekonkurssidel.

Kui turvalised teie kaitseprillid tegelikult on? Vaadake sellest videost!

Kuidas UV-kaitse toimib? Milleks ma vajan peegeldusvastaseid katteid? Millist tooni kaitseprillid sobivad metsatöödeks? Sarnastele küsimustele vastavad eksperdid meie blogis.

Kuulmiskaitsevahendid

Usaldusväärsed kuulmiskaitsevahendid kõigis variantides. Ühekordselt kasutatavad korgid, tuvastatavad, kokkuklapitavad või kiivrile sobitatavad? Teil on valikuvõimalus.

Toetame teid hea meelega ka küsimuses milline kuulmiskaitsevahend on teie jaoks üleüldse õige. Meie ekspertide blogist saate täpsemalt teada, mis on müra ja kuidas end selle eest kaitsta.

 

Hingamisteede kaitsemaskid

uvex  silv-Air’i tootepere seisab väga tõhusalt hingamisteede kaitse eest kaitseklassides FFP1, FFP2 või FFP3.

Teie vajadustele sobiva täiusliku hingamisteede kaitse otsimiseks toetab teid uvexi hingamisteede kaitse konsultant.

Oma ekspertide blogis selgitame, kuidas osakesi filtreerivad hingamisteede kaitsemaskid põhimõtteliselt töötavad.

Kaitseriietus ja töörõivad

Meie tootelehtedelt leiate funktsionaalsed, stiilsed töörõivad, mis sobivad ideaalselt teie ettevõttes kasutatava uvexi kaitseriietusega – soovi korral koos kohandamisega ja logo või embleemiga viimistletult.

Kui otsite kemikaalide käitlemiseks usaldusväärset kaitset, leiate selle kindlasti meie ühekordselt kasutatavate kaitsekombinesoonide valikust.

Sädemete eest kaitsva kaitseriietusega vastame metalliehitustööstuse erinõuetele – kogu vastava teabe leiate lehelt uvex profisystem metall.

Kaitsekindad

Olgu teemaks kaitse mehaaniliste ohtude eest, ohutus kemikaalide käsitsemisel või lõikekaitse – meie laiast kaitsekinnaste valikust leiate täpselt õige lahenduse igale kasutusvajadusele.

Oleme eriti uhked auhinna üle, mida antakse välja 100 parimale innovaatorile ja mille saime uvexi kaitsekinnaste tootmise eest Lüneburgis. Kogu teabe meie kindatootmise kohta leiate sellest huvitavast lühifilmist.

uvex ja HexArmor® – kaks kaubamärki, millel on ülemaailmne missioon: inimeste kaitsmine. Pakume kõikidele uvexi klientidele idapoolkeral (Euroopas, Aafrikas, Lähis-Idas ja Venemaal) HexArmori tooteportfellist valitud kaitsekinnaste sortimenti. Klõpsake siin, et näha HexArmor®-i kaitsekindaid aadressil www.hexarmor.eu

Turvajalatsid

uvexi jalakaitse on suurepärane jalakaitse mis nihutab piire ja avab uusi dimensioone.

Meie eksperdiblogi annab teavet mitmesuguste jalakaitseteemade kohta – nii ergonoomikast ESD-ni kui ka jätkusuutlikkusest antistaatikani.

Individuaalsed isikukaitsevahendid

Individuaalsed kaitsevahendid, mis on täpselt kohandatud teie vajadustele – nende hulka kuuluvad meil:

 lai valik kuvari- ja korrigeerivaid kaitseprille

 individuaalne jalakaitse – sisetaldadega sobituvast kuni ortopeediliselt kohandatuni

 spetsiaalselt kohandatud otoplastilised kuulmekanali kaitsed

 

Koos uvexiga hästi läbi mõeldud

Uus Euroopa personaalsete isikukaitsevahendite määrus jõustus 20. aprillil 2016. See on siduv alates 21. aprillist 2018. 

Blogipostituse juurde

Saadaval on 2021. aasta kataloog. Laadige täielik kataloog või üksikud kataloogi väljavõtted otse alla. 
Avage kataloog 2021

Kemikaalide käsitsemiseks on oluline valida kaitsekindad äärmiselt hoolikalt. Meie veebikonsultant on siinjuures teile abiks. 
Avage uvex Chemical Expert System

Uued postitused uvexi eksperdiblogis

#uvex sotsiaalmeediasEttevõte uvex safety group on isikliku kaitsevarustuse huvigrupi ühenduse (IVPS Interessenverbund Persönliche Schutzausrüstung e. V.) liige.